Poradenský den v Novém Jičíně

Speciálně pedagogické centrum při škole pro žáky s více vadami v Novém Jičíně ve spolupráci s Centrem pro zdravotně postižené MSK, Svazem tělesně postižených a s odborem školství MÚ v Novém Jičíně pořádalo dne 25.03.2004 PORADENSKÝ DEN.

Na základě pozvání paní ředitelky pedagogického centra Nový Jičín se této události zúčastnila společnost DonGemini, které tam představila své výrobky.

Vedle naší společnosti se představila celá řada dalších firem, které předváděly speciální hračky a pomůcky. zdravotní a rehabilitační potřeby pro zdravotně postižené děti, dále polohovací pomůcky využitelné nejenom ve speciálním zařízení, ale i v domácnostech.

Po pečlivé přípravě a naplánování marketingové strategeie se ukázalo, že společnostot DonGeminimůže prospět svými zkušenostmi s praním zdravotnického prádla, odstraňováním reziduií z prádla i praček a dalšími poradenskými službami.


Návštěvníkům  poradenského dne byla předvedena nová generace prostředků na praní, mytí a čištění řady DonGemini. Početní zájemci byli seznámeni  s vystavovanými  výrobky a jejich vlastnostmi.


Velkému zájmu se těšily i ukázky nežádoucích reziduí izolovaných z prádla.

Na poradenském dnu byla proto navázána úzká spolupráce s Centrem pro zdravotně postižené MSK. Společnost DonGemini  předala poukázky na bezplatné vyšetření prádla z hlediska přítomnosti právě těchto reziduí, které mohou být příčinou alergických reakcí pokožky dětí a způsobují komplikace při ošetřování prádla.

Děkujeme organizátorům a všem účastníkům za projevený zájem.Doporučujeme