Fotbal to je hra....

Naše mužstvo (v bílém) vsadilo především na útočnou hru. Zápasy bralo skutečně vážně a dávalo do nich opravdu všechno. Naše reprezentace mobilizovala veškeré své síly a mnozí z našich hráčů si sáhli skutečně až na dno. Tíha odpovědnosti a hlavně fotbalová smůla zřejmě způsobila, že v polovině turnaje se střelecká muška trochu posunula a nám se nedařilo prosadit se v koncovce.

obrázek č.1

Svým výkonem tak naše mužstvo zůstalo ve středu pole. Ale i to bylo pro kauče překvapení, neboť s tímto výsledkem v tak tvrdé a výběrové  konkurenci ani nepočítali. Byl to krásný den plný legrace a dobré zábavy, kterou ani nezkalila jediná žlutá karta, kterou byl počastován právě náš reprezentant . Těšíme se na další  turnaje a naše mužstvo si zvyšuje fyzičku a piluje mušku.

obrázek č.2

Byli jste chlapci opravdu dobří, ale příště bude určitě ještě lepší…….


Doporučujeme